Penktokai pramogauja

Penktadienio rytą penktokai su auklėtoja Kolomba ir Martyno mama Živile išvyko į Birštoną pramogauti. Pirmiausiai nuvyko į laipiojimo sieną ,,Smagu lipti” ir pusantros valandos ryžtingai siekė įveikti įvairaus sudėtingumo sienas, kol pasijuto tikrais alpinistais.  Tada leidosi vasaros rogutėmis nuo „Pramogų kalno“, ne vienam teko nugalėti baimę. Apsilankė Kneipo sode ir išbandė basakojų taką. Skaniai papietavę ,,Bir.Bur.Bar” restorane leidosi į kelionę Nemuno kilpomis su laivu ,,Justina”. Išvykos pabaigoje užlipo į apžvalgos bokštą. Namo grįžo patyrę daug įspūdžių, labai pavargę, bet laimingi.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.