Struktūra ir kontaktai

administracija, mokytojai, savivalda...

  • Mokyklos taryba

    Mokyklos taryba yra aukščiausia mokyklos savivaldos institucija. Mokyklos taryba telkia mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam mokyklos valdymui, padeda spręsti mokyklai aktualius klausimus, direktoriui atstovauti teisėtiems mokyklos interesams.
    Mokyklos tarybą sudaro 7 nariai (2 mokiniai, 2 mokytojai, 2 tėvai (globėjai, rūpintojai), 1 vietos bendruomenės atstovas).

    Asta Lipkevičienė, pradinių klasių mokytoja - pirmininkė
    Viktorija Bernotienė, anglų kalbos mokytoja - sekretorė
    Živilė Kaminskienė, tėvų atstovas - narys
    Jonas Kersnauskas, 10 kl. mokinys - narys
    Benas Alonderis, 10 kl. mokinys - narys
    Rimantė Volkavičiūtė, tėvų atstovas - narys
    Dalia Šiušienė, bendruomenės atstovė - narė

  • Mokinių taryba

    Mokinių tarybos funkcijos:

    • inicijuoja ir padeda organizuoti mokyklos renginius, akcijas, vykdyti prevencines veiklas,
    • teikia pasiūlymus dėl ugdymo proceso organizavimo, mokinių neformaliojo švietimo programų plėtros, socialinės-pilietinės veiklos organizavimo,
    • teikia siūlymus rengiant mokyklos veiklą reglamentuojančius dokumentus,
    • svarsto mokyklos administracijos teikiamus klausimus,
    • deleguoja narius į Mokyklos tarybą.

    Mokinių tarybos nuostatai
    Mokinių tarybos veiklos planas

    Mokinių tarybos sudėtis:

    Prezidentas - Jonas Kersnauskas 10 kl.
    Viceprezidentė - Samanta Starovoitova 11 kl.
    Barbora Komskytė 11 kl.
    Benas Alonderis 10 kl.
    Emilija Dorelytė 10 kl.
    Giedrė Bulotaitė 10 kl.
    Meda Petrauskaitė 9 kl.
    Gabija Jaraitė 9 kl.
    Austėja Dorelytė 9 kl.
    Kamilė Jakubavičiūtė 8 kl.
    Emilija Pauraitė 8 kl.
    Ingrida Vanagaitė 8 kl.
    Vanesa Tamulytė 7 kl.
    Elijus Gramalis 7 kl.
    Augustė Litvinė 6 kl.
    Odeta Zubaitė 6 kl.
    Lukas Labutis 5 kl.
    Ieva Laurinavičiūtė 5 kl.
    Gustas Rudžionis 5 kl.

    Mokinių tarybos kuratorė – Regina Staniulienė, muzikos mokytoja

     

  • Metodinė taryba

    Kolomba Bulotienė – metodinės tarybos pirmininkė, chemijos mokytoja ekspertė.
    Irena Danieliūtė - pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.
    Aurelija Maciukaitė – klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja.
    Regina Staniulienė- humanitarinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė, muzikos vyresnioji mokytoja.
    Žaneta Lydekienė - gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų, technologijų ir kūno kultūros mokytojų metodinės grupės pirmininkė, matematikos vyresnioji mokytoja.

     

  • Metodinės grupės

    Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Irena Danieliūtė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;

    Nariai:
    Asta Lipkevičienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
    Jolanta Gecevičienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė;
    Simona Juozapavičienė, pradinių klasių mokytoja;
    Valdonė Galinytė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

    Humanitarinių mokslų mokytojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Regina Staniulienė, muzikos vyresnioji mokytoja.

    Nariai:
    Aurelija Maciukaitė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja;
    Viktorija Bernotienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
    Irma Greičienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
    Rūta Šumskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
    Inga Šunauskienė, lietuvių kalbos mokytoja;

    Mykolas Fedaravičius, istorijos mokytojas metodininkas;
    Daiva Sasnauskienė, dailės mokytoja metodininkė;
    Daiva Butkevičienė, tikybos mokytoja metodininkė.

    Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Žaneta Lydekienė, matematikos vyresnioji mokytoja;

    Nariai:
    Lina Juškienė, biologijos mokytoja metodininkė;
    Aidas Čeplevičius, matematikos vyresnysis mokytojas,
    informacinių technologijų mokytojas;
    Edita Bardauskaitė, fizikos vyresnioji mokytoja;
    Diana Tovtkevičienė, geografijos vyresnioji mokytoja, pilietiškumo pagrindų mokytoja;
    Odeta Burneikienė, kūno kultūros mokytoja ekspertė, ekonomikos mokytoja;
    Vaidas Nekrošius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas;
    Daiva Sasnauskienė, technologijų mokytoja metodininkė;
    Virgilijus Berštautas, technologijų vyresnysis mokytojas.;

    Kolomba Bulotienė, chemijos mokytoja ekspertė.



    Klasės auklėtojų metodinė grupė
    Pirmininkė – Aurelija Maciukaitė, 8 klasės auklėtoja

    Nariai:
    Pirma klasė     Jolanta Gecevičienė

    Antra klasė      Asta Lipkevičienė

    Trečia klasė     Irena Danieliūtė

    Ketvirta klasė  Simona Juozapavičienė

    Penkta klasė   Inga Šunauskienė

    Šešta klasė      Regina Staniulienė

    Septinta klasė Vaidas Nekrošius

    Aštunta klasė  Viktorija Bernotienė

    Devinta klasė  Aurelija Maciukaitė

    Dešimta klasė Kolomba Bulotienė

    Vienuolikta klasė*  Daiva Sasnauskienė

  • Klasių tėvų komitetas

    Priešmokyklinė grupė  –  Lina Samerdokienė, Laura Valutkevičienė

    1 klasė – Kristina Ringailienė

    2 klasė – Joana Zubrickienė, Giedrė Maščinskienė

    3 klasė  - Vytautas Samerdokas

    4 klasė – Irena Bogužė

    5 klasė – Jūratė Rudžionienė

    6 klasė – Elvyra Prokopienė

    7 klasė – Asta Pikelienė

    8 klasė – Rimantė Volkavičiūtė

    9 klasė – Reda Ramanauskienė

    10 klasė – Narutė Mazurkevičienė


Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.