Baigiamasis Erasmus+ projekto „Skaitmeninė anglų kalba“ vizitas Turkijoje

Gegužės 22-26 d. Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos komanda – 11 klasės mokiniai Gabija Jaraitė, Benas Kalvaitis, 10 klasės mokiniai Ugnė Budreikaitė ir Matas Šmatauskas –  lydima projekto koordinatorės ir chemijos mokytojos Kolombos Bulotienės, anglų kalbos mokytojos Irmos Greičienės, vyko į Turkijoje, Kosk mieste esančią Ayla Vural Anadolu vidurinę mokyklą. Mokyklų mainų projekto (KA229) „Skaitmeninė anglų kalba“ (Nr. 2020-1-PT01-KA229-078578_2) tikslas – mažinti mokinių priklausomybę nuo socialinių medijų, išmokti mokyti(s), savarankiškai praktikuotis naudojantis skaitmeninėmis programėlėmis.

Šio baigiamojo vizito metu partneriai dalijosi ir tobulino skaitmeninius įgūdžius kurdami klausimynus, organizuodami viktorinas naudodamiesi ‚Quizziz‘ ir ‚Edpuzzle‘ programėlėmis. Susitikimą su seniai pažįstamais ir naujais draugais pradėjome ragaudami nacionalinius turkų patiekalus, grožėdamiesi jų tautiniais šokiais, tradicijomis ir kultūra. Mokiniai aktyviai įsitraukė į praktines-mokomąsias veiklas, konsultavo vieni kitus, bendradarbiavo ir, be abejo, tobulino anglų kalbos įgūdžius.

Kiekviena susitikimo diena, žinojome, atneš daug naujo – patirčių, žinių. Džiaugiamės įgyvendinę projekto užduotis. Atsisveikindami su draugais aptarėme ir pripažinome projekto „Skaitmeninė anglų kalba“ vertę – baigiantis jam esame raštingesni ir gebame kurti, pamokyti draugus pritaikyti skaitmeninius įrankius praktikoje.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.