Pirmieji savarankiško gyvenimo žingsniai

Gegužės mėn. 14 d. 9 klasės mokiniams vyko virtuali ekonomikos ir ugdymo karjerai pamoka/paskaita. Paskaitą vedė SEB banko Megos ir Santakos skyrių vadovė Monika Kušlienė.

Šiandien karjera suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera – tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį, gyvenimą šeimoje ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Sėkmingam karjeros keliui mokinys turėtų pradėti ruoštis dar mokykloje, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą, bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.