Pradedamas vykdyti socializacijos projektas „Gamtos takeliu keliaukime kartu“

Mokykloje pradedamas įgyvendinti Kauno rajono savivaldybės lėšomis remiamas Vaikų ir jaunimo socializacijos projektas „Gamtos takeliu keliaukime kartu“. Šio projekto tikslas – per gamtinę ir socialinę aplinką plėtoti vaikų socializacijos galimybes, tenkinti pažinimo poreikį, kurti sveiką ir saugią ugdymosi aplinką, tobulinanti socialines emocines kompetencijas. Programa skirta priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokiniams.

Gavus finansavimą ir atšilus orams, kiekviena klasė jau spėjo įsirengti pakeliamas lysves, kuriose pasodino daržovių, prieskoninių augalų, grūdinių kultūrų. Mokiniai rūpinsis augalais, rengs pristatymus, kūrybinius darbelius, gamins sveiką maistą, bus organizuojamos išvykos, konkursai, sportinės veiklos, bendri mokinių ir tėvų užsiėmimai. Projektas tęsis iki šių metų gruodžio mėnesio.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.