Pradedamas vykdyti socializacijos projektas „Gamtos takeliu keliaukime kartu“

Mokykloje pradedamas įgyvendinti Kauno rajono savivaldybės lėšomis remiamas Vaikų ir jaunimo socializacijos projektas „Gamtos takeliu keliaukime kartu“. Šio projekto tikslas – per gamtinę ir socialinę aplinką plėtoti vaikų socializacijos galimybes, tenkinti pažinimo poreikį, kurti sveiką ir saugią ugdymosi aplinką, tobulinanti socialines emocines kompetencijas. Programa skirta priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokiniams.

Gavus finansavimą ir atšilus orams, kiekviena klasė jau spėjo įsirengti pakeliamas lysves, kuriose pasodino daržovių, prieskoninių augalų, grūdinių kultūrų. Mokiniai rūpinsis augalais, rengs pristatymus, kūrybinius darbelius, gamins sveiką maistą, bus organizuojamos išvykos, konkursai, sportinės veiklos, bendri mokinių ir tėvų užsiėmimai. Projektas tęsis iki šių metų gruodžio mėnesio.