Popietė Kulautuvos bibliotekoje

Vaikų dienos centre antrus metus vyksta projektas "Gyventi sveikiau - mano pasirinkimas". Socializacijos ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programos metu vaikai ugdo socialinį atsparumą, plečia žinias apie žalingus įpročius. Penktąją projekto savaitę dėmesį skyrėme saugiam bei turiningam laisvalaikiui internete, kuris šiuo metu yra neatsiejama vaikų kasdienybės dalis. Vaikai, kartu su dienos centro darbuotoja, aplankė Kulautuvos miestelio biblioteką, kurioje sužinojo apie interneto galimybes ir saugų jo naudojimą.

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.