Kulautuvos komanda - aerobinės gimnastikos pirmenybių prizininkė

Spalio 19 d. Garliavos sporto centre vyko Lietuvos mokinių aerobinės gimnastikos asmeninės pirmenybės. Puikiai pasirodė Kulautuvos pagrindinės mokyklos komandos penketukas. MIntautė Kernazickaitė, Dominyka Tamulevičiūtė, Urtė Samerdokaitė, Rugilė Samerdokaitė ir Gerda Enzi. Mergaitės pasipuošė bronzos medaliais. Gabija Dzetaveckaitė ir Mintautė Kernazickaitė dalyvavo vienetų varžybose ir pasiekė asmeninius rekordus pagal teisėjų vertinimus. Mokines ruošia mokytoja O. Burneikienė.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.