Kauno r. 8-9 klasių mokinių chemijos konkursas

Gegužės 23 dieną Kulautuvos pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis Kauno r. 8-9 klasių mokinių chemijos konkursas.

Į mokyklą atvyko gausus būrys svečių iš Raudondvario, Domeikavos, Akademijos Ugnės Karvelis, Vandžiogalos gimnazijų ir Ežerėlio  pagrindinės mokyklos.

Šešios komandos pusantros valandos sprendė chemijos užduotis, atliko praktinius darbus, kovojo protų mūšyje.

Kova buvo permaininga ir atkakli. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad geriausiai chemijos mokslą išmano Domeikavos gimnazijos bei Kulautuvos pagrindinės mokyklos komandos. Jos surinko vienodą balų skaičių ir iškovojo 1-ją vietą. Antroji vieta atiteko Raudondvario gimnazijos komandai, trečioji – Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komandai. 4-ąją vietą, surinkę vienodą taškų skaičių, laimėjo Vandžiogalos gimnazijos ir Ežerėlio pagrindinės mokyklos komandos.

Komandos buvo apdovanotos diplomais ir dovanėlėmis.

Užduotis parengė ir konkursą vedė Kulautuvos pagrindinės mokyklos chemijos mokytoja ekspertė Kolomba Bulotienė.

Dėkojame vertinimo komisijai - Raudondvario chemijos mokytojai Laurai Baltaduonei, Akademijos Ugnės Karvelis chemijos mokytojai Vaivai Talat-Kelpšienei ir Vandžiogalos chemijos mokytojai Ritai Strelčiūnienei – už nuoširdų darbą.

Ačiū visiems dalyviams ir jų mokytojams už kartu turiningai praleistą laiką.

Sveikiname aštuntokus Dovydą bei Emiliją ir devintokes Samantą bei Ugnę su pergale.