Edukacinė kelionė po Ukmergės rajoną

Gegužės  28 d. 1 ir 2 klasių mokiniai aplankė Taujėnų dvarą, kuris priklausė žymiausiai Lietuvos giminei - Radviloms. Po to dalyvavo varškės sūrelių degustacijos Ukmergės pieninėje, kur stebėjo, kaip gamina varškės sūrelius ,,Naminis", taip pat vaišinosi šviežiais varškės sūreliais.  Kopė į Ukmergės piliakalnį, gėrėjosi miesto panorama ir klausėsi gidės pasakojimo apie Ukmergės miesto pavadinimo atsiradimą.Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.