Aš, tėtis ir mama - kartu sportuojanti šeima

           Gražią šiltą gegužės 17-tos pavakarę Kulautuvos pagrindinės mokyklos aikštelės, stadionas pasitiko sporto entuziastus. Puikiai nusiteikę, skambant nuotaikingai muzikai, čia rinkosi mamos ir tėčiai su savo atžalomis į tradicinę šeimų sporto šventę „Aš, tėtis ir mama  kartu sportuojanti šeima“. Šis renginys ne tik kelia puikių emocijų, bet ir suartina šeimos narius, padeda pažinti vieniems kitus, telkia, vienija ir stiprina bendruomenę.           

         „Smagu, kad kasmet sporto rungtys vis išradingesnės ir įdomesnės“, - mokytojų sumanumą gyrė renginio vedėja Andžela Mickutė. Išties bėgimo estafetėse dalyvauti visada linksma. Ne mažesnio susidomėjimo sulaukė „Futbolas kitaip“. Dar viena užduotis, išbandžiusi šeimų gebėjimą darniai įveikti bet kokias kliūtis, - kelionė su slidėmis, juk šeimynai susibūrus draugėn pasiekti kitą aikštelės galą - nemažas iššūkis. Norintys išbandyti savo taiklumą ranką miklino smiginio rungtyje. Smagaus ūpo pagautos, į kvadrato mūšį stojo mamos ir jų padūkėlės dukros, o tėčiai -  traukė virvę. Na, o vyresnieji mokiniai, kaip ir kasmet, rinkosi orientacinio sporto užduotį ir nieko nelaukę išdūmė ieškoti paslėpto lobio.

         Muzika ir juokas, dainos ir šokiai, džiaugsmo ir pergalės šūksniai tą vakarą dar ilgai netilo, kol pagaliau atėjo labiausiai intriguojanti, smagiausia dalis – apdovanojimai! Šįkart sėkmė lydėjo ir nugalėtojų taurės pradžiugino Paulavičių (I vieta), Samerdokų (I vieta),  Tretjakovų (II vieta), Kaminskų (II vieta), Bernotų  (III vieta) ir Veličkų (III vieta) šeimas. Prizais - kamuoliais, raketėmis, padėkos raštais - džiaugėsi ne tik patys sportiškiausi; neapdovanoto, nepastebėto neliko nė vieno. Šeimos sporto šventė – puikus būdas visai šeimai pabūti kartu, pabendrauti vieniems su kitais ir kurti gražius mokyklos bendruomenės santykius.

 

Direktorės pavaduotoja Odeta Burneikienė

 

 

 Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.