"Norim kilt 2019" finalinio konkurso prizininkės

Gegužės 18 d. Vilniuje "Litexpo" centre vyko respublikinis šokių konkursas "Norim kilt 2019". Džiugu, kad Kulautuvos pagrindinės mokyklos šokėjos Gabija Dzetaveckaitė, Beatričė Skapčiūtė, Saulė Šileikaitė ir Aira Kupčiūnaitė laimėjo medalius. Jų atlikti šokai "Traukiniu" ir "Tekančios saulės šalyje" profesionalių teisėjų buvo įvertinti trečiomis vietomis. Šaunuolės mergaitės! Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.