Šeštokai dalyvavo projekto „Išmanūs ir besimokantys Kauno rajono vaikai“ edukacijoje – praktiniame seminare ,,Savęs pažinimas su meno terapija“. Edukaciją vedė psichologė, meno terapijos studijos vadovė Rūta Čižinauskienė.

Edukacijoje, kuri truko 4 valandas, mokiniai mokėsi, kaip atpažinti ir įveikti stresą, kaip pasirūpinti savimi: tinkamai miegoti ir maitintis, atlikti fizinius pratimus, rūpintis emocine būsena. Mokėsi pavaizduoti savo emocijas piešiniuose – fraktaluose. Fraktalai -  tai atpalaiduojantis būdas, skirtas absoliučiai kiekvienam, kad pažvelgtų į savo vidų, geriau pažintų save ir savo sugebėjimus, lavintų intuiciją, skatintų vidinį kūrybingumą, nusiramintų, atsipalaiduotų. Pagrindinis fraktalų piešimo tikslas  – piešiant ir spalvinant elementarų piešinį susijungti su savo pasąmone, išlaisvinti jausmus.

 

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.