Etikos pamoka Antano ir Jono Juškų muziejuje

Sausio 20 d. 7 kl. mokiniams etikos pamoka vyko seniausiame Vilkijos name, Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejuje, kuris   įkurtas 1990 metais. Stebėjomės, kad esame tarp tų pačių sienų, žiūrime į tuos pačius namo balkius,  suręstus dar  1743 metais ir bandėme įsivaizduoti, kaip čia sėdėjo  Vydūnas,  Čiurlionis, Žmuidzinavičius, Dauguvietis, Valančius... Netradicinę pamoką padėjo vesti šio unikalaus muziejaus šeimininkas A. Sniečkus,  kuris  supažindino su tautosakininko ir etnografo A. Juškos išskirtine asmenybe,  jo vertybėmis. Apžiūrėjome Dalios Stalauskienės (Molėtai) Kalėdinės tapybos ant stiklo paveikslų parodą ir dar daugybę nuostabių kūrinių.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.