Projektas ,,Linksmybių labirintais"

Lapkričio 23 d. Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai vyko į Panevėžį. Išvyką pradėjo Panevėžio siauruko stotyje, kur pamatė viršininko stoties namelį, istorinius riedmenis, mėgavosi kelione važiuodami siaurojo geležinkelio traukinuku bei išbandė rankinę dreziną. Po to aplankė Panevėžio kraštotyros muziejų, kuriame dalyvavo edukacijoje ,,Akmens amžiaus detektyvai". Edukacijos metu mokiniai atliko įvairius darbus ir užduotis sužinojo, kuo vertėsi, kaip atrodė ir kuo maitinosi akmens amžiaus žmonės. Kelionę baigė Pašilių stumbryne, kur grožėjosi stambiausiais laukiniais Europos gyvūnais-Lietuvos stumbrais. Kelionė finansuota projekto ,,Linksmybių labirintais" lėšomis.

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.