Žalingų įpročių prevencija

Kulautuvos pagrindinėje mokykloje lapkričio 18 d. vyko renginys „Priklausomybės ir jų prevencija: žalingų įpročių prevencija jaunimo tarpe“. Su 7-9 klasių mokiniais bendravo Darius Karaša – lektorius, sveikos gyvensenos atstovas. Jis papasakojo apie įpročių formavimąsi, priklausomybių atsiradimą bei jų prevenciją. Mokiniai sužinojo, kad yra daugiau nei 100 rūšių priklausomybių. Kai kurios iš jų pasirodė labai keistos: priklausomybė nuo mankštinimosi, priklausomybė nuo sveikos gyvensenos. Diskutavome apie dažniau pasitaikančias paauglių tarpe priklausomybes: psichoaktyvių medžiagų, kompiuterio, maisto, lošimo ir kt. Supratome, kad labai svarbu paties žmogaus sąmoningumas, kad neatsirastų priklausomybė.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.