5 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje Alytuje

"Birželio 21 dieną 5 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje Alytuje. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su vaikų poetu ir trumpojo elėraščio meistru Anzelmu Matučiu, apžiūrėjo, kur poetas ruošdavosi pamokoms, kur džiaugdavosi kiekvienos naujos knygos leidimu, kur sugrįždavo po kiekvienos ilgos kelionės, kokių eksponatų parsivežė iš svečių šalių ir kokių užrašų knygučių pasigamino pats būsimoms poezijos eilutėms. Mokėsi sekti pasaką be galo, deklamuoti eilėraštį įvairiomis intonacijomis.  Tolesnę pažintį su poeto kūryba pratęsė edukacija pušyne. Užsiėmimo metu penktokai aplankė, ieškojo parke, prie muziejaus, apsigyvenusių Anzelmo Matučio kūrinių personažų – medžio skulptūrų, skaitė eilėraščius, kurie įkvėpė skulptūrų autorius. Įsidėmėję skulptūras ir pasiskirstę komandomis rungtyniavo, žaidė.  

Šiek tiek pailsėję ekskursiją pratęsė laipynių parke „Tarzanijoje“. Po instruktažo penktokai fizinį aktyvumą išbandė trasose, kurios suskirstytos pagal sudėtingumą. Tilteliais sujungti medžiai, kabantys tinklai, judantys rąstai, trosai ir kitos kliūtys leido išmėginti jėgas ir sumanumą.  

 

Po ekskursijos visi grįžo sveiki, laimingi ir šiek tiek nuvargę."

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.