Irklais žarstomas adrenalinas

Stereotipą, kad jaunimas laiką mieliau leidžia tik prie kompiuterio ekranų, drąsiai neigia daugiau kaip 50 žygius baidarėmis Dubysos ir Verknės upėmis išbandžiusių jaunų žmonių. Tikimės, kad negalinčių įsivaizduoti laisvalaikio be žygių upėmis ir sveiką, aktyvų gyvenimo būdą besirenkančių gretos kasmet bus vis gausesnės. Vandens ramybė ir irklais žarstomas adrenalinas manevruojant tarp akmenų, tarpusavio bendravimas dovanojo smagias ir malonias žygio akimirkas. Žygiai baidarėmis finansuojami projekto „Man svarbus kitas- aš svarbus kitam" lėšomis. Projektų konkursą organizavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.