Penktokų edukacinė išvyka į Pelėdų parką ir Kernavės piliakalnius

Spalio 6 dieną penktos klasės mokiniai vyko į Rudaminoje įsikūrusį Pelėdų parką susipažinti su plėšriaisiais paukščiais. Čia visi turėjome galimybę iš arti pamatyti net 9 rūšis pelėdų, keletą sakalų ir vanagų. Sužinojome, kuo plėšrieji paukščiai minta, kiek sumedžioja pelių per metus, kiek išgyvena esant palankioms sąlygoms, kiek sveria, koks sparnų ilgis, kuo išskirtinės pelėdų akys ir kiek laipsnių jos gali pasukti galvą, kodėl medžioja naktį, kaip nustatoma lytis ir dar daug įdomių dalykų.

Antroji ekskursijos dalis buvo Kernavės kultūrinis rezervatas. Tai į UNESCO Pasaulio paveldą įtrauktas Kernavės archeologinių paminklų kompleksas, kurį sudaro piliakalnis (Aukuro Kalnas), du priešpiliai (Mindaugo Sostas ir Lizdeikos Kalnas), papilys (Pilies Kalnas), papėdės gyvenvietė bei 3 kapinynai. Antradieniais ekskursijos nevykdomos, tad pasižvalgėme savarankiškai.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.