"Judesio" šokėjos - Lietuvos šiuolaikinių šokių čempionės

Kovo 7 d. Vilniuje vyko Lietuvos atviras šiuolaikinių šokių čempionatas "LITHUANIAN DANCE AND CONTEMPORY DANCE 2020". Džiugu, kad Kulautuvos pagrindinės mokyklos "Judesio" šokėjos pasiekė puikių rezultatų. Jauniausių grupėje šokis "Mažieji samurajai" buvo įvertintas pirma vieta. Į finalus pateko šokiai: "Tarp gėlių" - 4 vieta, "Mes ne tokios" - 5 vieta, "Stebuklingas lagaminas" - 6 vieta, "Visada kartu" - 7 vieta. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.