Respublikinis konkursas ,,Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Kovo 7 dieną gausus mūsų mokyklos jaunųjų tyrėjų būrys dalyvavo respublikiniame konkurse ,,Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.

Konkursui pristatėme 6 darbus: Kęstutis Mazurkevičius ,,Oro tarša Kulautuvoje“; Dominyka Garmutė ir Dovidas Petrauskas ,,Temperatūros, šviesos ir drėgmės poveikis sėklų daigumui“; Deividas Juška ir Faustas Prieskienis ,,Drugelio metamorfozė“; Eimis Juozapavičius ir Justas Štreimikis ,,Kodėl nafta pavojinga paukščiams?“; Ūdrys Juozapavičius ir Dovydas Mikuckas ,,Spygliuočių muilo antibakterinių savybių tyrimas“; Jonas Pikelis ir Elijus Gramalis ,,Vandens paukščių apskaita dešiniajame Nemuno krante ties Kulautuva“. Konkurencija buvo labai didelė, nes iš viso konkurse dalyvavo devyniasdešimties darbų autoriai iš visos Lietuvos.

Sveikiname debiutantus ir konkurso laureatus trečiokus Dominyką Garmutę ir Dovidą Petrauską (mokytoja Simona Juozapavičienė), padėkos raštais apdovanotus Eimį Juozapavičių ir Justą Štreimikį bei specialiu prizu apdovanotą Kęstutį Mazurkevičių (mokytoja Kolomba Bulotienė).