Respublikinis konkursas ,,Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Kovo 7 dieną gausus mūsų mokyklos jaunųjų tyrėjų būrys dalyvavo respublikiniame konkurse ,,Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.

Konkursui pristatėme 6 darbus: Kęstutis Mazurkevičius ,,Oro tarša Kulautuvoje“; Dominyka Garmutė ir Dovidas Petrauskas ,,Temperatūros, šviesos ir drėgmės poveikis sėklų daigumui“; Deividas Juška ir Faustas Prieskienis ,,Drugelio metamorfozė“; Eimis Juozapavičius ir Justas Štreimikis ,,Kodėl nafta pavojinga paukščiams?“; Ūdrys Juozapavičius ir Dovydas Mikuckas ,,Spygliuočių muilo antibakterinių savybių tyrimas“; Jonas Pikelis ir Elijus Gramalis ,,Vandens paukščių apskaita dešiniajame Nemuno krante ties Kulautuva“. Konkurencija buvo labai didelė, nes iš viso konkurse dalyvavo devyniasdešimties darbų autoriai iš visos Lietuvos.

Sveikiname debiutantus ir konkurso laureatus trečiokus Dominyką Garmutę ir Dovidą Petrauską (mokytoja Simona Juozapavičienė), padėkos raštais apdovanotus Eimį Juozapavičių ir Justą Štreimikį bei specialiu prizu apdovanotą Kęstutį Mazurkevičių (mokytoja Kolomba Bulotienė).Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.