Edukacija ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė ir tarpusavio ryšiai“

Lapkričio 26 dieną 9 klasės mokiniai kartu su auklėtoja vyko į Všį Zoopark, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė ir tarpusavio ryšiai“. Zooparko darbuotoja labai įdomiai papasakojo apie gyvūnus, jų evoliuciją bei įvairovę. Įdomiausia edukacijos dalis - ryšys su gyvūnais. Mokiniai maitino naminį ežį, surikatas, ožkas, avis, jūros kiaulytes, triušius, papūgas ir šikšnosparnius. Gyvūnus buvo galima paliesti ir glostyti. Pasibaigus edukacijai nesinorėjo išeiti, nes labai malonus ir šiltas jausmas glostyti vėžlį arba laikyti rankoje šikšnosparnį, pajusti, kad gyvūnas tavim pasitiki.

Po edukacijos devintokai žaidė boulingą. Buvo labai šauni išvyka.