Edukacija ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė ir tarpusavio ryšiai“

Lapkričio 26 dieną 9 klasės mokiniai kartu su auklėtoja vyko į Všį Zoopark, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė ir tarpusavio ryšiai“. Zooparko darbuotoja labai įdomiai papasakojo apie gyvūnus, jų evoliuciją bei įvairovę. Įdomiausia edukacijos dalis - ryšys su gyvūnais. Mokiniai maitino naminį ežį, surikatas, ožkas, avis, jūros kiaulytes, triušius, papūgas ir šikšnosparnius. Gyvūnus buvo galima paliesti ir glostyti. Pasibaigus edukacijai nesinorėjo išeiti, nes labai malonus ir šiltas jausmas glostyti vėžlį arba laikyti rankoje šikšnosparnį, pajusti, kad gyvūnas tavim pasitiki.

Po edukacijos devintokai žaidė boulingą. Buvo labai šauni išvyka.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.