Karjeros savaitė mokykloje

Lapkričio 13-21 dienomis, Karjeros savaitės metu, mokykloje vyko šie renginiai ir priemonės:

1.     Svečiavosi Kauno kolegijos, Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas Vytautas Čapas bei Robotikos laboratorijos vedėjas Igoris Šajevas. Svečiai papasakojo apie studijų galimybes Kauno kolegijoje, pademonstravo studentų, studijuojančių robotiką, darbus.

2.     Klasių valandėlių metu 8-12 klasių mokiniai atliko testą ,,Profesijų aitvaras“ ir aptarė su auklėtojais gautus rezultatus.

3.     9-12 klasių mokiniams psichologė Sigita Novikovienė vedė paskaitą ,,Kada ir kaip planuoti savo karjerą?“

4.     Vyko paskaita ,,Aš – teisininkas“. 7-9 klasių mokiniams teisininkė Vaida Zalobaitienė pasakojo apie teisininko profesiją, patarė, kokiais asmeniniais bruožais turėtų pasižymėti žmogus, norintis tapti  sėkmingu teisininku. Informavo, kokius dalykus reikia gerai mokėti ir kur galima šią specialybę įsigyti.

5.     10-12 klasių mokiniai apsilankė naujausių technologijų kūrėjų įmonėje ,,Elinta“. Direktorius, firmos įkūrėjas Vytautas Jokužis pasidalino savo istorija. Jis papasakojo , kaip,  nuo 7 klasės susidomėjęs  elektronika, įkūrė sėkmingai klestinčią įmonę. Įmonės remiama studento idėja išaugo į Rubee gamybą.

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.