Karjeros savaitė mokykloje

Lapkričio 13-21 dienomis, Karjeros savaitės metu, mokykloje vyko šie renginiai ir priemonės:

1.     Svečiavosi Kauno kolegijos, Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas Vytautas Čapas bei Robotikos laboratorijos vedėjas Igoris Šajevas. Svečiai papasakojo apie studijų galimybes Kauno kolegijoje, pademonstravo studentų, studijuojančių robotiką, darbus.

2.     Klasių valandėlių metu 8-12 klasių mokiniai atliko testą ,,Profesijų aitvaras“ ir aptarė su auklėtojais gautus rezultatus.

3.     9-12 klasių mokiniams psichologė Sigita Novikovienė vedė paskaitą ,,Kada ir kaip planuoti savo karjerą?“

4.     Vyko paskaita ,,Aš – teisininkas“. 7-9 klasių mokiniams teisininkė Vaida Zalobaitienė pasakojo apie teisininko profesiją, patarė, kokiais asmeniniais bruožais turėtų pasižymėti žmogus, norintis tapti  sėkmingu teisininku. Informavo, kokius dalykus reikia gerai mokėti ir kur galima šią specialybę įsigyti.

5.     10-12 klasių mokiniai apsilankė naujausių technologijų kūrėjų įmonėje ,,Elinta“. Direktorius, firmos įkūrėjas Vytautas Jokužis pasidalino savo istorija. Jis papasakojo , kaip,  nuo 7 klasės susidomėjęs  elektronika, įkūrė sėkmingai klestinčią įmonę. Įmonės remiama studento idėja išaugo į Rubee gamybą.