Sveiki sugrįžę!

Rugsėjo skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių šventė Kulautuvos pagrindinėje mokykloje prasidėjo dar sekmadienį Šv. Mišiomis maldos namuose. O pirmadienį mokyklos kieme susirinkę mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai šventiniu minėjimu pratęsė šventę. Sėkmės moksle, tarpusavio meilės ir supratimo, kūrybingumo ir kantrybės visiems linkėjo l. e. p. mokyklos direktorius A. Čeplevičius, svečiai – miestelio klebonas A. Gražulis, seniūnė D. Šiušienė, Raudondvario gimnazijos pavaduotojas A. Navickas. Dovanų gavo mažiausieji. Pirmokėliams ponios A. Makūnienės labdaros ir paramos fondas dovanojo gražias knygeles. Jaukumo ir nuoširdumo šventei suteikė V. ir V. Vitkauskaičių duetas, laisvalaikio salės vadovės A. Mickutės daina, E. Juozapavičiaus lumzdelio melodija. Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais rinkosi pirmajai pamokai.

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.