Stovykla ,,Mano žalioji vasara“

Liepos 31 – rugpjūčio 6 dienomis Dzūkijos nacionaliniame parke, Marcinkonių kaime vyko jaunųjų miško bičiulių stovykla „Mūsų žalioji vasara“. Į ją vyko ir Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokiniai iš jaunųjų miško bičiulių būrelio „Kultuvėlė“. Juos lydėjo mokyklos mokytoja bei būrelio vadovė Kolomba Bulotienė. Stovykloje nuo pat pirmos dienos netrūko veiklų: paskaitų metu mokiniai geriau susipažino su Dzūkijos nacionaliniu parku, klampojo po pelkę, pavadintą „Meškos šikna“, keliavo dviračiais iki Ūlos „akies“ versmės, naktį žygiavo po Marcinkonis, susipažino su Merkinės miesteliu, piliakalniu ir aplankė garsųjį Čepkelių raistą. Gamtos mokykloje apsistoję mokiniai laisvu metu tikrai nenuobodžiavo. Daugelis žaidė tinklinį, vyko prie ežero maudytis, o kai kurie rytais bėgiodavo netrumpus atstumus. Paskutiniąją dieną mokiniams buvo skaudu išsiskirti su stovyklos draugais bei vadovais, tačiau jie vis dar tikisi sugrįžti kitąmet.

Dėkojame stovyklos organizatorei Jūratei ir mokytojai Kolombai už galimybę pabūti kartu ir sužinoti daug naujų dalykų.

Deimantė Riepšaitė,

JMB būrelis ,,Kultuvėlė“Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.