Paskutinio skambučio šventė

Artėjanti vasara kasdien primena apie save, o ją pasitinkant ateina ir jautrus momentas. Paskutinis skambutis nuskambėjo 67 laidos abiturientams. Graži šventė, o ir prasminga. Dvylika metų mokykloje – praversta ne taip ir mažai žmogaus, klasės, mokyklos istorijos puslapių. Renginio vedėjai vienuoliktokai Matas Šmatauskas ir Kamilė Jakubavičiūtė ragino neskubėti, dar stabtelėti akimirkai. O stabtelėti buvo dėl ko. Skambia nata širdis džiugino Kauno r. meno mokyklos fleitininkų ansamblis, akordeonistas 7 klasės mokinys Dovydas Petrauskas, jaunieji gitaristai vienuoliktokai Domas Čeplevičius ir Titas Mačiulis. Grakščiu judesiu ir temperamentingu šokiu žavėjo sportinių šokių šokėjai - ketvirtos klasės mokinė Gabrielė Ringailaitė bei jos šokių partneris Mantas Vaidulis. Dvyliktokus išradingai pasveikino jaunesnių klasių mokiniai: deklamavo, dainavo, šeštokai dovanojo vitaminų „bombą“ sveikatai stiprinti, septintokai sušoko šokį “Šnipai”, tikėdamiesi, kad jis galbūt įkvėps būsimiems profesijos pasirinkimams. Dvyliktokai tradiciškai perskaitė savo testamentą, paliko vienuoliktokams mokyklos raktą ir parodė savo meninę programą – Meda Petrauskaitė ir Gabija Dzetaveckaitė dvyliktokų jausmus ir mintis išsakė šokiu.

Geros Jums kloties, Mieli abiturientai! Sėkmės laikant egzaminus ir džiaugsmo vartant naujus gyvenimo puslapius!