Metodinė diena ,,Tarptautiniai projektai mokykloje. Gerosios patirties sklaida”

Vasario 25 dieną Kulautuvos pagrindinėje mokykloje vyko metodinė diena ,,Tarptautiniai projektai mokykloje. Gerosios patirties sklaida”, kurioje dalyvavo Raudondvario gimnazijos ir Kulautuvos pagrindinės mokyklos projektų vykdymo komandos.

Metodinę dieną pradėjo mokyklos direktorius Aidas Čeplevičius, visus susirinkusius daina pasveikino Kulautuvos mokyklos solistės Vestina ir Viltarė Vitkauskaitės.

Įdomiausia metodinės dienos dalis – vaizdo konferencija bendraujant su Turkijos partneriais. Šiuo metu Turkijoje vyksta 5 projekto ,,RespACT Your Peer; Don‘t Bully, Be FRIENDLY“, kurį vykdo Kulautuvos pagrindinė mokykla, mokymo/mokymosi vizitas. Mokiniai šiapus ir anapus ekrano pasidalijo įspūdžiais ir mintimis, kokią naudą duoda tarptautiniai projektai jaunam žmogui. Po to Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokytoja Kolomba Bulotienė mokyklos svečiams plačiau papasakojo apie mokykloje vykdomą projektą ,,RespACT Your Peer; Don‘t Bully, Be FRIENDLY“.

Patirtimi pasidalijo ir Raudondvario gimnazijos mokytoja Simona Mikalauskienė – papasakojo apie gimnazijoje vykdomus projektus ,,Healthier minds, smarter minds“ ir ,,Youth on the heritage paht“. Džiaugiamės kaimynų bendryste, pasidalinta patirtimi bei įgytomis žiniomis, kurios tikrai pravers vykdant tarptautinius projektus.

Metodinės dienos dalyviai aptarė tarptautinių projektų vykdymo patirtis, metodus, diskutavo apie naudą mokytojams ir mokiniams. Mokiniai paruošė plakatą ,,Tarptautiniai projektai tai: ...“, kuriame matyti jų įgyta patirtis bei patobulintos kompetencijos.

Metodinę dieną organizavo Kulautuvos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Burneikienė ir projektų koordinatorė mokytoja Kolomba Bulotienė.Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.