Maža tauta su dideliu žodynu

"Sveikiname! Balandžio mėnesį vyko respublikinis vieno kūrinio konkursas ,,Maža tauta su dideliu žodynu“ (Vyt. Mačernis), kurį organizavo Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla. Jame savo poezijos kūrinėlius pristatė ir mūsų mokyklos mokinės: Ieva Pacevičiūtė (5 kl.), Oresta Augytė ir Emilija Bartkevičiūtė (7 kl.). Kūrinėliai sugulė į knygą https://read.bookcreator.com/uHXyUU5GDRcvdY2FXEWEvl6CkIu2/fDwvu0u6RhG4HPeW3mdMpg , o laimėtu diplomu džiaugiasi Ieva Pacevičiūtė. Mokinėms pasiruošti padėjo mokytoja Inga Šunauskienė."Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.