Jaunųjų politikų išvyka

Lapkričio 17-ąją projekto ,,Jaunieji politikos talentai 2023“ dalyviai keliavo į Palangą. Mokinių būrys iš Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis,  Kauno r. Raudondvario,  Čekiškės Prano Dovydaičio, Vandžiogalos gimnazijų bei Kulautuvos pagrindinės mokyklos Palangoje dalyvavo orientaciniuose žygiuose, kuriuose turėjo įminti mįsles, atlikti užduotis. Kulautuvos grupei teko intensyviausias orientacinis žygis ,,Jodo bomba“. Užduotis įveikėme puikiai. Daug naujo sužinojome apie Palangos praeitį bei kurorte esančius objektus ir gyvenusius žymius žmones.

Po skanių pietų kartingų parke „RaceTime“ vyko varžybos. Džiaugiamės, kad ant nugalėtojų pakylos vaikinų kategorijoje stovėjo Domantas Noreika (1 vieta) ir Marius Valevičius (3 vieta), o merginų  kategorijoje – Ieva Laurinavičiūtė (1 vieta). Nugalėtojams įteikti medaliai ir taurės.

Dėkojame Kauno r. Merui Valerijui Makūnui už galimybę pabūti kartu, pabendrauti, sužinoti šį tą naujo bei papramogauti 😊 Taip pat dėkojame Kauno rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorei Domantei Sinkevičiūtei už nuoširdų bendravimą ir puikiai suorganizuotą kelionę.