Aštuntokų išvyka į Šiaulius

Lapkričio 10 dieną mūsų mokyklos aštuntokai su auklėtoja ir chemijos mokytoja Eligija Švedaite-Bakšiene vyko į Šiaulius ir dalyvavo grafičių meno ir televizijos studijų kūrybinėse dirbtuvės.Šiaulių dailės galerijoje mokiniai aiškinosi, kas yra gatvės menas ir kaip menininkai kuria urbanistinį miesto peizažą, kaip piešiniu ant sienos galima perduoti svarbią socialinę žinutę ir net sukelti įnirtingas diskusijas bendruomenėje. Edukacinio užsiėmimo metu susipažino su įdomiausiais Šiaulių gatvės meno pavyzdžiais, juos analizavo ir patys pjaustė trafaretus, purškė dažus ant popieriaus. 

Po pirmojo užsiėmimo vykome į Šiaulių „Aušros“ muziejų, dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Televizijos studijų dirbtuvės“. Jo metu mokiniai susipažino su Radijo ir televizijos muziejuje saugoma radijo ir televizijos technika, jos veikimo ir panaudojimo ypatybėmis. Praktinėje užsiėmimo dalyje pasiskirstę rolėmis (operatorius, režisierius, aktorius, laidos vedėjas, pranešėjas, montažistas, grimuotojas ir kt.), pasitelkę reikiamas edukacines priemones (įvairius TV studijos rekvizitus, taip pat įvaizdžio kūrimo priemones) bei norimą naudoti techniką, pagal nurodytas gaires ir pačių parengtą scenarijų sukūrė 2-3 minučių vaizdo siužetą.

Mokiniams edukacinė išvyka buvo ne tik smagi, bet ir labai naudinga.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.