Kelionė į Varšuvą

Ankstų kovo 31 d. rytą Kulautuvos pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai ir mokytojai išvyko į Lenkijos sostinę Varšuvą. Kelionės metu aplankė valstybingumo simboliu vadinamus Karališkuosius rūmus, kuriuose rezidavo Lenkijos karaliai, aptarti reikalų atvykdavo ir Lietuvos kunigaikščiai. Vėliau susipažino su jaukiu, viduramžiško miesto struktūrą išlaikiusiu senamiesčiu, Turgaus aikšte ir joje stovinčiu miesto simboliu – Varšuvos undinėle.
Po pietų visi ėjo į vieną moderniausių Europoje technologijų muziejų – Koperniko mokslo centrą. Tai tikrų tikriausias žinių lobynas, eksperimentų įvairovė, kur stebuklai tampa realybe. Mokslo centre aplankė moderniausią planetariumą Lenkijoje: grožėjosi nuostabiais kosmoso vaizdais, tyrinėjo planetų išsidėstymą, patyrė kvapą gniaužiančių pojūčių.
Kitą dieną praleido didžiausiame vandens ir pramogų parke Europoje „Suntago”. Jame išbandė šildomus baseinus, unikalias vandens čiuožyklas, grožėjosi tropiniu sodu ir mėgavosi 38 laipsnių temperatūra.