Orientacinis žaidimas

Penktokai dalyvavo edukacijoje ,,Istorinis orientacinis žaidimas Kauno senamiestyje“.

Tai buvo puiki galimybė susipažinti su Kaunu iš arčiau: pajusti istorinę miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų ir patiems dalyvauti narpliojant detektyvus! Žaidimo metu dvi komandos pagal mobiliojoje programėlėje pateiktas užduotis ieškojo senovinių pastatų, unikalių objektų ir vietovių. Turėdami tik užuominas mokiniai aiškinosi, ieškojo ir atrado Kauno miesto istorinius, kultūros, turizmo objektus. Viso orientacinio žaidimo metu komandos darė bendras asmenukes, kuriose matėsi rastas objektas bei komandos nariai. Detektyvus visi sėkmingai įveikė per dvi valandas, išsprendė 9 užduotis ir buvo apdovanoti prizais.

Nors žiemiškas oras mūsų nelepino, tačiau visi buvo laimingi sužinoję daug naujo ir pabuvę kartu.