Akcija „Būk saugus“

Rugsėjo 21 dieną mokykloje lankėsi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnai.  Šį kartą jie bendravo su 1 klasės mokiniais.  Bendruomenės pareigūnas Linas Rudis supažindino mokinius su pagrindinėmis eismo saugumo taisyklėmis ir saugiu elgesiu gatvėje. Nebuvo apsieita be namų darbų. Pirmokėliams paskirtos trys užduotys: prisisegti atšvaitus, pasimatuoti savo ūgį ir sudrausminti tėvelius, kurie vairuodami viršija greitį arba kalba telefonu.

Dėkojame policijos pareigūnams už apsilankymą bei išsamų pasakojimą apie saugų eismą. Manome, kad šis susitikimas padės keisti eismo dalyvių elgesį ir ugdyti atsakomybę bei sąmoningumą.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.