Baigiantis mokslo metams 6 klasės mokiniai lankėsi Šiauliuose

Vien katinai, katinai, katinai, kur bepažiūrėsi: ant sienų, langų vitražuose, laiptų turėkluose, net ant lubų, o pravėrus duris - 6 gyvi eksponatai - 6 katės iš daugelio pasaulio šalių. Taip mus pasitiko Šiauliuose, Katinų muziejuje. Čia mokiniai susipažino su muziejaus ekponatais, sužinojo įdomybių apie ten gyvenančias kates, apžiūrėjo gyvąjį kampelį, kuriame gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai: pitonas, tarantulas, Taivano žalčiai, driežai, krokodilas, įvairiausios papūgėlės.

Prie Talšos ežero aplankėme geležinės lapės skulptūrą ir ekskursiją pabaigėme "Rūtos" šokolado muziejaus dirbtuvėse, kur daug sužinojome apie kakavą, šokolado rūšis, saldainių gamybą, ragavome įvairių rūšių šokolado: baltojo, pieninio, juodojo, ir dieviškojo rausvojo Ruby šokolado, kuris yra išgaunamas iš naujai išvestos Ruby kakavos pupelių rūšies, turėjome galimybę savo rankomis pasigaminti šokoladinius skanėstus namuose likusiems šeimos nariams.

Daug sužinoję, patyrę, paragavę, apsalusiomis širdelėmis grįžome namo.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.