Baigiantis mokslo metams 6 klasės mokiniai lankėsi Šiauliuose

Vien katinai, katinai, katinai, kur bepažiūrėsi: ant sienų, langų vitražuose, laiptų turėkluose, net ant lubų, o pravėrus duris - 6 gyvi eksponatai - 6 katės iš daugelio pasaulio šalių. Taip mus pasitiko Šiauliuose, Katinų muziejuje. Čia mokiniai susipažino su muziejaus ekponatais, sužinojo įdomybių apie ten gyvenančias kates, apžiūrėjo gyvąjį kampelį, kuriame gyvena įvairūs egzotiški gyvūnai: pitonas, tarantulas, Taivano žalčiai, driežai, krokodilas, įvairiausios papūgėlės.

Prie Talšos ežero aplankėme geležinės lapės skulptūrą ir ekskursiją pabaigėme "Rūtos" šokolado muziejaus dirbtuvėse, kur daug sužinojome apie kakavą, šokolado rūšis, saldainių gamybą, ragavome įvairių rūšių šokolado: baltojo, pieninio, juodojo, ir dieviškojo rausvojo Ruby šokolado, kuris yra išgaunamas iš naujai išvestos Ruby kakavos pupelių rūšies, turėjome galimybę savo rankomis pasigaminti šokoladinius skanėstus namuose likusiems šeimos nariams.

Daug sužinoję, patyrę, paragavę, apsalusiomis širdelėmis grįžome namo.