Jaunieji Kauno rajono politikos talentai 2022

Gegužės 25 diena mūsų mokyklos mokinėms: Austėjai ir Emilijai Dorelytėms, Narutei Mazurkevičiūtei, Andrėjai Mickevičiūtei bei Evelinai Valutkevičiūtei, buvo neeilinė – dalyvavo Kauno rajono savivaldybės tarybos posėdyje. Smagu, kad pats meras inicijavo mokinių tarybos politinio proceso simuliaciją, kurio tikslas - supažindinti jaunuolius su savivaldybės darbu, paskatinti juos aktyviau dalyvauti politiniame gyvenime.  

Posėdis prasidėjo mero rinkimais, kuriuose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinė Narutė. Ji pristatė savo Kauno rajono viziją. Vėliau posėdyje buvo aptarinėjamos mums svarbios Kauno rajono problemos, balsuodami mokiniai išrinko 3 svarbiausias. Tarp jų pateko ir mūsų iškelta problema - „Klasių naikinimas dėl mokinių trūkumo“, kurią pristatė Narutė, Emilija ir Andrėja.  

Visi jaunieji Kauno rajono politikos talentai laimėjo pažintinę kelionę autobusu. Visos dėkojame mokytojai Kolombai, kuri paskatino dalyvauti šiame projekte. Įgijome neįkainojamos patirties, pajutome posėdžio metu tvyrančią įtampą, sprendėme mums aktualias problemas. Supratome, kad tarybos narių darbas yra itin atsakingas, nes jų nuomonės ir balsai lemia geresnę mūsų Kauno rajono ateitį!  

 

Vienuoliktokė Narutė Mazurkevičiūtė

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.