Edukacinė išvyka į Mo muziejų

Gruodžio 1 d. 9- 10 kl. mokiniai kartu su auklėtojomis Žaneta Lydekiene ir Aurelija Maciukaite išvyko į Vilnių dalyvauti edukacinėje Kultūros paso programoje  „Kaip priklausyti grupei ir išlikti savimi? Psichologinis emocinis savęs pažinimas“.

Edukacijoje kartu su edukatore-psichologe bandėme suvokti, kas  esame šiame pasaulyje, kokios emocijos mus  lydi, kaip  sugebame su jomis tvarkytis. Meno kūriniai tapo  vaizdine priemone diskusijai,  buvo mokomasi geriau pažinti save: savo charakterį, vertybes, jausmus bei reflektuoti savo būsenas.

Po edukacijos pasivaikščiojome po kalėdiškai pasipuošusią sostinę, aplankėme senąjį universitetą, Prezidentūrą, Katedros aikštėje besipuikuojančią eglutę, prie Literatų sienos nusifotografavome su dainininku prancūzu Mando, gerai žinomu iš muzikinės laidos  „X Faktorius“, nusigavome iki Barbakano, iš aukštai apžvelgėme įstabią miesto panoramą, nupėdinome iki  Onos ir Bernardinų bažnyčių, patyrinėjome ugnimi išdegintą paveikslą ant buvusio moterų vienuolyno sienos (dabar šis pastatas priklauso Dailės Akademijai), na, ir  užsukome  į Užupio respubliką.

Kelionė buvo įdomi, turininga bei nuspalvinta Kalėdų laukimo dvasia.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.