Edukacinė išvyka į Mo muziejų

Gruodžio 1 d. 9- 10 kl. mokiniai kartu su auklėtojomis Žaneta Lydekiene ir Aurelija Maciukaite išvyko į Vilnių dalyvauti edukacinėje Kultūros paso programoje  „Kaip priklausyti grupei ir išlikti savimi? Psichologinis emocinis savęs pažinimas“.

Edukacijoje kartu su edukatore-psichologe bandėme suvokti, kas  esame šiame pasaulyje, kokios emocijos mus  lydi, kaip  sugebame su jomis tvarkytis. Meno kūriniai tapo  vaizdine priemone diskusijai,  buvo mokomasi geriau pažinti save: savo charakterį, vertybes, jausmus bei reflektuoti savo būsenas.

Po edukacijos pasivaikščiojome po kalėdiškai pasipuošusią sostinę, aplankėme senąjį universitetą, Prezidentūrą, Katedros aikštėje besipuikuojančią eglutę, prie Literatų sienos nusifotografavome su dainininku prancūzu Mando, gerai žinomu iš muzikinės laidos  „X Faktorius“, nusigavome iki Barbakano, iš aukštai apžvelgėme įstabią miesto panoramą, nupėdinome iki  Onos ir Bernardinų bažnyčių, patyrinėjome ugnimi išdegintą paveikslą ant buvusio moterų vienuolyno sienos (dabar šis pastatas priklauso Dailės Akademijai), na, ir  užsukome  į Užupio respubliką.

Kelionė buvo įdomi, turininga bei nuspalvinta Kalėdų laukimo dvasia.