Vienuoliktokai Vilniuje

Lapkričio 29 d., nepabūgę anksti užklupusio šalto oro, išvykome į miestą, apie kurį byloja geležinio vilko legenda, –   mūsų sostinę Vilnių. Pasiekę kelionės tikslą, išlipome prie vienos seniausių įkalinimo įstaigų Lietuvoje – Lukiškių kalėjimo. Mūsų ekskursija prasidėjo, kai praėjome pro tvirtas geležines grotas. Gidas buvo malonus, šiek tiek supažindino su kalinių žargonu, pamokė savigynos veiksmų. Tai pasirodė keista, tačiau vėliau sužinojome, kad tai buvęs kalėjimo prižiūrėtojas. Vaikščiojant po kalinių kameras, apsilupusios ir aprašinėtos sienos, nugulėti metaliniai gultai jaukumo nekūrė ir, nors kalinių nėra jau pusantrų metų, vis tiek buvo šiurpu, tačiau kartu ir įdomu. Atsiminimui pasidarėme nuotraukų daktiloskopijos kambaryje.

Po intriguojančios ekskursijos Lukiškių kalėjime mus aplankė mūza – nuvykome į MO muziejų. Pamatėme įvairiausių meno kūrinių: nuostabūs spalvų žaismai, savotiški potėpiai, paslėptos mintys, todėl jų daugelis privertė pamąstyti. Pakilę į viršutinį aukštą išvydome foto parodą. Ten kabėjo nuotraukos iš įvairiausių istorijos laikotarpių su skirtingais žmonėmis ir nesuvaidintomis emocijomis.

Grįždami namo, džiaugėmės savo patirtais nuotykiais, gavę galimybę sužinoti bei prasmingai praleisti laiką.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.