"Judesio" šokėjos "Allegro 2021" konkurso nugalėtojos ir prizininkės

Lapkričio 6 d. M. K. Čiurlionio menų mokyklos "Šokio teatre" vyko tarptautinis baleto ir šiuolaikinio šokio konkursas "Allegro 2021". Šis konkursas skirtas neprofesionaliems, įvairių amžių ir gebėjimų šokėjams. Džiugu, kad "Judesio" šokėjos Estela, Gabija, Saulė ir Aira pajuto ne tik varžymosi jaudulį, bet ir pasirodymo džiaugsmą tokioje puikioje scenoje. Teisėjai vertino vietomis dalyvių choreografijos ir muzikos suderinamumą, šokio idėją bei atlikimo techniką. Rezultati puikūs: Estela Abromavičiūtė (solo kategorija) - I vieta, Saulė Šileikaitė ir Aira Kupčiūnaitė (dueto kategorija) II vieta, Gabija Dzetaveckaitė, Saulė Šileikaitė ir Aira Kupčiūnaitė ( grupės kategorija) - II vieta, Gabija Dzetaveckaitė ( solo kategorija) - finalistė.

Mokytoja Odeta BurneikienėEuropos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.