Projektas „Man svarbus kitas- aš svarbus kitam“ tęsiasi

Rugsėjo 28 d. iškeliavome karaimų takais, į senąją Lietuvos sostinę Trakus, kur susipynusi šimtmečių istorija, kultūra ir nuostabi gamta. Važiuodami Trakų link aplankėme Velnio duobę bei Kartuvių kalną, į kurį kopiant prireikė nemažai ištvermės. Trakuose tradiciškai – lankėmės buvusioje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rezidencijoje, apžiūrėjome pilyje įsikūrusio Trakų kraštotyros muziejaus ekspoziciją. Čia sužinoti istoriniai faktai praturtino ir skatino smalsumą. Po to pasiplaukiojome jachta, kurios kapitonas papasakojo daug įdomių faktų apie Galvės ežero pakrantėje stovintį Užutrakio dvarą bei visą Trakų miestą. Po edukacijos išalkę pasivaišinome karaimų tradiciniu patiekalu - kibinais.

Kelionė finansuota projekto „Man svarbus kitas - aš svarbus kitam“ lėšomis (2021 m. konkursą organizavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos). Džiaugiamės turėję galimybę pažinti, sužinoti, pabendrauti, prasmingai praleisti laiką.

Kamilė BagdonaitėEuropos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.