Graži ta mūsų brangi tėvynė...

Penktadienio rytą, rugsėjo 24 d., 10-tokai ir 11-tokai  išvyko pasidairyti po Lietuvos kraštą. Mokiniai aplankė daug įvairių ir gražių vietų: Vilkijos miestą, Palemono kalną, Veliuonos Gedimino kapo piliakalnį ir bažnyčią, kurios statybas finansavo didysis kunigaikštis Vytautas, Raudonės pilį, Žemosios Panemunės piliakalnį ir renesanso stiliaus Panemunės pilį, įsikūrusią ant aukšto Nemuno kranto. Ši pilis priklauso Vilniaus dailės akademijai, likome sužavėti, kaip skoningai ir meniškai atkurtos pilies vidaus patalpos, apžiūrėjome studentų darbais puoštą interjerą.  Važiavome  ilgiausiu Lietuvoje automobilių Jurbarko tiltu gavusiu Lietuvos Šimtmečio vardą. Ir štai jau prie Kaliningrado sienos. Sudargo piliakalniais pavaikščioję,  nuvykome į Plokščius, kur mus nustebino Vaiguvos upė-gatvė.

Aplankėme  Gelgaudiškio dvarą, įkopėme į Žemosios Panemunės piliakalnį ir seniausią gotikinę Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią. Kiekviena vietovė turi savo atskirą, tik jai būdingą  įstabią istoriją, kurią  pasakojo patys mokiniai, o, grįžtant namo, atsakinėjome į viktorinos klausimus, pasitikrinome, kiek prisiminėme. Nors ir buvo nelengva lipti kalnais pirmyn ir atgal, bet mes viską įveikėme ir šauniai praleidome laiką, ir  jokie blogi debesėliai ir lietutis nesutrukdė!

10 kl. mokinė Andrėja MickevičiūtėEuropos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.