Kauno rajono mokinių olimpiadų nugalėtojų pagerbimo šventė

Penktadienio popietę Garliavos Kaimynystės parke įvyko tradicinė Kauno rajono mokinių olimpiadų nugalėtojų pagerbimo šventė.

Pasveikinti gabiausių mokinių atvyko Kauno rajono savivaldybės vadovai. Gražiai pagerbtos ir dvi mūsų mokyklos mokinės, technologijų olimpiados nugalėtojos: Ugnė Budreikaitė (8 kl.) ir Dija Tumasonytė (11 kl.) , bei jų mokytoja Daiva Sasnauskienė. Ugnė nuskynė laurus Kauno rajone, o Dija laimėjo 1-ąją vietą Lietuvoje. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Renginį vedė iliuzionistas Mantas Wizard, jis kartu pademonstravo ir ne vieną triuką -mūsų Dijai ir Ugnei teko pabūti asistentėmis. Kas žino, gal kitąmet magijai padedant bus dar daugiau medalių ir laimėjimų?