Startavo nauji tarptautiniai Erasmus+ projektai!

Nuo 2020 m. rugsėjo Kulautuvos pagrindinė mokykla vykdo du tarptautinius Erasmus+  pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių (KA229) projektus Nr. 2020-1-PT01-KA229-078578_2 ,,Skaitmeninė anglų kalba“ (Digital English) ir Nr. 2020-1-ES01-KA229-082781_6 „Žmonių įvairovė – gyvenimo prieskonis“ (Variety is The Spice of Life). Projektai tęsis dvejus metus.

Projekto ,,Skaitmeninė anglų kalba“ dalyviai yra 14 -17 metų mokiniai ir mokytojai iš Rumunijos, Italijos, Bulgarijos, Turkijos ir Portugalijos mokyklų. Projekto koordinatorius - Agrupamento de Escolas Ferreira de Castro mokykla Portugalijoje.

Pagrindiniai projekto ,,Skaitmeninė anglų kalba“ tikslai: kalbos mokymuisi efektyviai naudoti skaitmenines priemones, sukurti dalyvavimo klasėje aplinką, sumažinti skaitmeninę priklausomybę sąmoningai ir efektyviai naudojant internetą, įgyti pasitikėjimo savimi. Taip pat tikimasi įgyti bendradarbiavimo, kūrybiškumo, kritinio mąstymo, savivertės, verslumo, mokymosi visą gyvenimą supratimo, problemų sprendimo įgūdžių.

Projekte numatytos šešios kelionės į visas partnerių šalis.

Bendra projekto vertė - 31.320,00 EUR. Projektą Lietuvoje koordinuoja mokytoja Kolomba Bulotienė.

Projekto „Žmonių įvairovė – gyvenimo prieskonis“ dalyviai yra 11-15 metų mokiniai ir mokytojai iš Ispanijos, Turkijos, Italijos, Latvijos ir Portugalijos mokyklų. Projekto koordinatorius - SEK-Atlántico S. L. mokykla Ispanijoje.

            Vaikai ir jaunimas mokyklose dažnai susiduria su kalbos, religijos, rasės, lyties, fiziniais, psichiniais ir ekonominiais skirtumais bei diskriminacija. Šiuo projektu sieksime panaikinti diskriminacijos, susijusios su empatijos įgūdžiu, sampratą, vykdydami projektą naudosime technologijų „Web 2.0“ įrankius. Vaikai, turintys empatijos įgūdį, ugdysis gebėjimą bendrauti, užmegzti ir palaikyti santykius, pažinti save, keis etinį požiūrį, atpažins bendras tarptautines vertybes, sieks vidinės laimės ir pasitenkinimo.

            Mokytojams ir mokiniams bus suteikta galimybė koordinuotai dalyvauti renginiuose ir veiklose, kuriomis siekiama ugdyti empatijos įgūdį. Projekte dalyvaujantys mokytojai taps gerai pasirengusiais lyderiais. Tikimasi, kad pagerės klasės valdymas empatiją ugdančių mokytojų klasėse.

Bendra projekto vertė - 31.260,00 EUR. Lietuvoje šį projektą koordinuoja mokytoja Simona Juozapavičienė.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos


Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.