Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių, ilgalaikio etikos projekto „Gerumui karantino nėra“ III tema: „Gerumu dalinuosi su kitu“

Kulautuvos pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai gruodžio mėnesį dalyvavo projekte kurdami įvairiausių formų gerų darbų kalendorius, o rašydami mintis-užduotėles kiekvienai adventinio laikotarpio dienai, neužmiršo ne tik artimų žmonių, savo augintinių, esančių šalia, bet ir  kaimynų, gyvenančių artimiausioje aplinkoje. Šaunūs vaikai suplanavo iškepti pyragą, pasakyti gerą žodį kiekvienam, padaryti pusryčius savo artimiesiems, padaryti kažką gero, nors to ir neprašė, pagaminti kalėdines dovanas savo rankomis ir daug kitų puikių dalykų. Džiugu, kad jų gerų darbų kalendoriuose atsispindėjo atsakingas požiūris į save, rūpinimasis savimi: mažiau žiūrėti televizorių, išeiti pakvėpuoti tyru miško oru, leisti sau pailsėti ir apie nieką negalvoti... Ir net – atsisakyti saldumynų, o tai jau tikras pasninkas šių laikų vaikams!

Nuotolinis mokymasis netrukdo puoselėti gėrį savo širdyje ir dalintis juo su kitais, jis verčia pažiūrėti į pasaulį kūrybiškai, ieškoti ir rasti kitų būdų, įprasminančių buvimą šioje žemėje.

Kulautuvos pagrindinės mokyklos  6 kl. mokinė Augustė Litvine su savo kūrinėliu - gerų darbų kalendoriumi.

Kulautuvos pagrindinės mokyklos etikos  mokytoja Aurelija Maciukaitė