Ekologiškumo virusas plinta 2020

DĖMESIO! Mokykloje plinta naujas virusas – ekologiškumo! Juo jau užsikrėtė trečiokai ir ketvirtokai, kurie dalyvavo respublikiniame konkurse „ekologiškumo virusas plinta 2020“. Kiekvienais metais organizatoriai kviečia moksleivius domėtis ekologiškumo problemomis bei jų sprendimo būdais. Komandos kūrė ekologiškus kūrybinius darbus, trumpą prisistatymą bei dalyvavo nuotolinėje viktorinoje. Šešių turų klausimai, o jų būta pačių įvairiausių – nuo matematikos iki ekologijos, buvo pateikiami Youtube kanale, o atsakymus reikėjo fiksuoti internetinėje sistemoje. Buvo tikrai nemažai įtampos ir galvos sukimo, tačiau gera nuotaika ir organizatorių palaikymas atpirko viską. Prizinės vietos laimėti nepavyko, tačiau mokiniai pagilino ekologijos ir aplinkosaugos žinias, bendradarbiavimo įgūdžius. 

Dėkojame mokiniams dalyvavusiems konkurse: komandai Gamtukai – Smiltei V., Martynui K., Jokūbui K., Rugilei S., Urtei S. bei jų vadovei Irenai Danieliūtei (3 klasė) ir komandai Šiškiukai – Dominykai G., Gretai M., Urtei S., Faustui P., Dovidui P. bei jų vadovei Simonai Juozapavičienei (4 klasė) 

Kviečiame užsikrėsti šiuo virusu ir JusEuropos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.