Paminėjome Tolerancijos dieną

Kulautuvos pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos dėlionė“ ir paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Visą savaitę jaunesnieji mokiniai karpė, spalvino, dėliojo, rašė mintis ir žodžius susijusius su tolerancijos tema.

Ketvirtokai kartu su savo auklėtoja Simona Juozapavičiene prisijungė prie LRT paskelbtos Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union) tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Say Hi“, kuri kvietė vaikus būti draugiškais vieni kitiems ir visiems atlikti bendrą dainą bei šokį, simbolizuojančius pakantumo ir draugystės idėjas.

Vyresnių klasių mokiniai nuotolinėse vaizdo pamokose ir klasių valandėlėse aptarė ir analizavo nepakantumo ir  tolerancijos atvejus mokykloje, klasėje, artimiausioje aplinkoje, kalbėjo apie pagarbą kitam, apie kitokį šalia mūsų.

Tikimės, kad Tolerancijos dienos minėjimas prisidės prie bendruomenės kultūros puoselėjimo.

 

Socialinė pedagogė Elvyra Lukoševičienė

 

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.