Paminėjome Tolerancijos dieną

Kulautuvos pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos dėlionė“ ir paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Visą savaitę jaunesnieji mokiniai karpė, spalvino, dėliojo, rašė mintis ir žodžius susijusius su tolerancijos tema.

Ketvirtokai kartu su savo auklėtoja Simona Juozapavičiene prisijungė prie LRT paskelbtos Europos transliuotojų sąjungos (angl. European Broadcasting Union) tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Say Hi“, kuri kvietė vaikus būti draugiškais vieni kitiems ir visiems atlikti bendrą dainą bei šokį, simbolizuojančius pakantumo ir draugystės idėjas.

Vyresnių klasių mokiniai nuotolinėse vaizdo pamokose ir klasių valandėlėse aptarė ir analizavo nepakantumo ir  tolerancijos atvejus mokykloje, klasėje, artimiausioje aplinkoje, kalbėjo apie pagarbą kitam, apie kitokį šalia mūsų.

Tikimės, kad Tolerancijos dienos minėjimas prisidės prie bendruomenės kultūros puoselėjimo.

Socialinė pedagogė Elvyra Lukoševičienė