Gerumu dalinuosi su gyvūnais

Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 kl. etiką lankančių mokinių ilgalaikiame  projekte „Gerumui karantino nėra“.  I-oji tema: „Gerumu dalinuosi su gyvūnais“, skirta Pasaulinei gyvūnų globos dienai.

5, 6, 7 klasių mokiniai etikos pamokų metu pasakojo istorijas apie išgelbėtus, priglaustus gyvūnus, įvairius nutikimus, kaip  pranešė tarnyboms apie sužeistus paukščius... Daug vaikų dalinosi įspūdžiais, kūrė pateiktis, rašinėlius, kaip jie rūpinasi, myli  savo augintinius,  laikomus namuose. Darbus iliustravo savo piešinėliais ar fotografijomis. Mokykloje surengėme  mokinių darbų  parodėlę. 6 klasės mokiniai žiūrėjo čekų filmą „Rozarka ir benamės virėjos“, kuriame pasakojama apie mergaitę, vardu Rozarka, ne tik besirūpinančia gyvūnais ir gamta, bet ir aktyviai dalyvaujančia bendruomenės gyvenime. 8-9 kl. mokiniai per etikos pamokas studijavo etnologo Viktoro Dolniko straipsnį „Gyvūniški instinktai nulėmė žmogų“, ieškojo panašumų tarp gyvūnų ir žmonių elgesio.

Etikos mokytoja Aurelija Maciukaitė

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.