ANYKŠČIŲ link - kur kelią angelai parodo...

Rugsėjo 9 d. Kulautuvos pagrindinės mokyklos leidomės kelionėn į Anykščius. Aplankėm Angelų muziejų – Sakralinio meno centrą. Čia mus pasitiko gausybė profesionalių menininkų ir liaudies meistrų sukurtų angelų: linksmų, susimąsčiusių, saugančių.  Radome paslaptingą Angelų pašto dėžutę. Juk angelai išpildo visus norus...

Po to dalyvavome edukacijoje,  sukūrėme jaukius žibintus iš kalkinio popieriaus, džiovintų augalų ir medinių iešmelių, kuriuos parsivežėme namo. Aplankėme miesto puošmeną – neogotikinę Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią. Užkopę 33 metrus į bokšto apžvalgos aikštelę, pamatėme nuostabią Anykščių apylinkių panoramą. Nuvykome į Kalitos kalną, nuo kurio smagiai pasivažinėjome vasaros  rogutėmis. "Cosmos" Paukščių takas nustebino veidrodžių kambariu, kuris nukėlė į beribį kosmosą, žvaigždės atrodė taip arti.  Dar pavaikščiojome po Medžių lajų taką,  klaidžiojome po Labirintų parką, kur visi turėjo įdomios veiklos. Puikiai praleidome laiką ir grįžome su puikiausia nuotaika!

Gabija Jaraitė, 9 kl.

 

 

 

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.