"Judesio" šokėjos - respublikinio šiuolaikinių šokių konkurso "Judesio piramidė" nugalėtojos ir prizininkės

Vasario 22 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko respublikinis šiuolaikinių šokių konkursas "Judesio piramidė". Dalyvavo šokėjai iš Kauno, Vilniaus. Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų. Puikiai pasirodė Kulautuvos pagrindinės mokyklos kolektyvo "Judesys" šokėjos. Atliko 10 šokių įvairiose amžiaus bei grupių kategorijose.Teisėjų komisija įvertino: "Mažieji samurajai" - 1 vieta, "Dizainerės" - 2 vieta, "Tarp gėlių" - 2 vieta, "Voriuko kelionė" - 2 vieta, "Namų šeimininkės" - 1 vieta, "Stebuklingas lagaminas" - 5 vieta, "Mes ne tokios" - 1 vieta, "Visada kartu" - 1 vieta, "Paliktas pjedestalas" - 3 vieta, "Kaukės" - 3 vieta. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.