"Judesio" šokėjos - respublikinio šiuolaikinių šokių konkurso "Judesio piramidė" nugalėtojos ir prizininkės

Vasario 22 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko respublikinis šiuolaikinių šokių konkursas "Judesio piramidė". Dalyvavo šokėjai iš Kauno, Vilniaus. Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų. Puikiai pasirodė Kulautuvos pagrindinės mokyklos kolektyvo "Judesys" šokėjos. Atliko 10 šokių įvairiose amžiaus bei grupių kategorijose.Teisėjų komisija įvertino: "Mažieji samurajai" - 1 vieta, "Dizainerės" - 2 vieta, "Tarp gėlių" - 2 vieta, "Voriuko kelionė" - 2 vieta, "Namų šeimininkės" - 1 vieta, "Stebuklingas lagaminas" - 5 vieta, "Mes ne tokios" - 1 vieta, "Visada kartu" - 1 vieta, "Paliktas pjedestalas" - 3 vieta, "Kaukės" - 3 vieta. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.