Mokykloje lankėsi policijos patruliai

Kulautuvos pagrindinėje mokykloje vasario 10 dieną vyko akcija „Mokykla be narkotikų“. Ta proga mokykloje lankėsi Kauno Apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnai su šunimis Šaku ir Kodu. Šunys pademonstravo gebėjimą ieškoti narkotinių medžiagų. Pirmiausia buvo ieškota rūbinėje bei mokinių spintelėse, vėliau  Šakas ir Kodas keliavo į klases, kur visus stebino savo paklusnumu šeimininkui bei neeiliniais gebėjimais. Mokyklos patalpose narkotinių medžiagų nerasta.