„JUDESIO“ šokėjos – respublikinio šiuolaikinių šokių konkurso „Šokio virpesiai“ nugalėtojos

Sausio 25 d. Elektrėnų kultūros centre šiuolaikinių šokių gerbėjai galėjo pasidžiaugti dar viena įspūdinga muzikos ir judesio švente – čia vyko respublikinis šiuolaikinių šokių konkursas „Šokio virpesiai - 2020“. Dėl šauniausių šokėjų vardo šiais metais varžėsi šokių studijos, kolektyvai, klubai, mokyklų būreliai ir neformalios grupės iš visos Lietuvos. Konkurso dalyviai atliko po vieną šokį, kurį vertino profesionali komisija. Smagu, kad aerobikos ir šiuolaikinių šokių kolektyvo „Judesys“ atstovės grįžo su Grand Prix apdovanojimu, II bei III vietomis.

Didžiuojamės šokėjomis, kurios garsina Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos vardą. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė