­čŽś┬áPaskelbti Keng┼źros konkurso Lyderi┼│ turo rezultatai.┬á­čŽś

Nuo┼íird┼żiai sveikiname geriausi┼│ darb┼│ autorius - Lyderius.

┼áiemet mokyklos lyderis - 9 klas─Śs mokinys Dovydas Laurinavi─Źius, kuris laim─Śjo angl┼│ kalbos Lyderi┼│ ture bei gegu┼ż─Śs m─Śnes─» vyks ─» kelion─Ö ─» u┼żsien─». Mokiniui pasiruo┼íti pad─Śjo angl┼│ kalbos mokytoja Viktorija Bernotien─Ś.

Taip pat sveikiname pagyrimo raštus gavusius Lyderių turo dalyvius!

Gamtos Lyderi┼│ turo pagyrimo ra┼ítu apdovanoti Eimis (4kl.) bei ┼¬drys (6kl.) Juozapavi─Źiai, kuriems konkursui pasiruo┼íti pad─Śjo gamtos mokytoja Kolomba Bulotien─Ś.

Lietuvi┼│ kalbos Lyderi┼│ turo pagyrimo ra┼ítais apdovanotos Patricia Skinderyte (6kl.), Greta Petrauskait─Ś (12kl.), August─Ś Pikelyt─Ś (12kl.). Mokin─Śms pasiruo┼íti pad─Śjo lietuvi┼│ kalbos mokytoja Jolita Vel┼żien─Ś.

Angl┼│ kalbos Lyderi┼│ turo pagyrimo ra┼ítais apdovanoti Rokas Sankauskas (7kl.) bei Narut─Ś Mazurkevi─Źi┼źt─Ś (9kl.). Jonas Kersnauskas (9kl.) apdovanotas pad─Śkos ra┼ítu. Mokiniams konkursui pasiruo┼íti pad─Śjo angl┼│ kalbos mokytoja Viktorija Bernotien─Ś.

Kauno technologijos universiteto partner─Ś
Kauno arkivyskupijos partner─Ś
Programos "Sveikatiada" dalyv─Ś
Sveikat─ů stiprinanti mokykla