🦘 Paskelbti Kengūros konkurso Lyderių turo rezultatai. 🦘

Nuoširdžiai sveikiname geriausių darbų autorius - Lyderius.

Šiemet mokyklos lyderis - 9 klasės mokinys Dovydas Laurinavičius, kuris laimėjo anglų kalbos Lyderių ture bei gegužės mėnesį vyks į kelionę į užsienį. Mokiniui pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytoja Viktorija Bernotienė.

Taip pat sveikiname pagyrimo raštus gavusius Lyderių turo dalyvius!

Gamtos Lyderių turo pagyrimo raštu apdovanoti Eimis (4kl.) bei Ūdrys (6kl.) Juozapavičiai, kuriems konkursui pasiruošti padėjo gamtos mokytoja Kolomba Bulotienė.

Lietuvių kalbos Lyderių turo pagyrimo raštais apdovanotos Patricia Skinderyte (6kl.), Greta Petrauskaitė (12kl.), Augustė Pikelytė (12kl.). Mokinėms pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja Jolita Velžienė.

Anglų kalbos Lyderių turo pagyrimo raštais apdovanoti Rokas Sankauskas (7kl.) bei Narutė Mazurkevičiūtė (9kl.). Jonas Kersnauskas (9kl.) apdovanotas padėkos raštu. Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo anglų kalbos mokytoja Viktorija Bernotienė.